New Jersey

poleć serwis drukuj

Złe warunki dla małych przedsiębiorców w New Jersey

11-16-2017

Podatki od sprzedaży, podatki od nieruchomości, podatki od prowadzenia działalności gospodarczej, podatek dochodowy… – ta lista przyprawia o nieprzyjemne sensacje żołądkowe niejednego małego przedsiębiorcę.

Według najnowszych badań przeprowadzonych przez The Tax Foundation, think-tank z Waszyngtonu, New Jersey ma najgorsze w kraju warunki do prowadzenia biznesu dla małych przedsiębiorców. Dla przykładu warto podać, że średnia wartość podatku od nieruchomości w zeszłym roku w tym stanie wynosiła 8,549 dolarów i wzrosła o 2.35 punktu procentowego w stosunku do roku poprzedniego, kiedy to i tak była najwyższa w USA. Na dole tabeli New Jersey towarzyszył m.in. Nowy Jork.

JLS

wróć

Fotorelacje

Wiceminister rozwoju Tadeusz Kościński w USA

– To była krótka, ale bardzo intensywna wizyta – mówi o pobycie wiceministra rozwoju Tadeusza Kościńskiego na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych konsul Sabina Klimek z Wydziału Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku. W dniach 19-22 listopada minister odbył w Bostonie, Nowym Jorku oraz Waszyngtonie szereg spotkań z inwestorami oraz przedstawicielami administracji amerykańskiej. Fot. Marcin Bolec

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com