New Jersey

poleć serwis drukuj

Pierwszy Lidl w New Jersey

12-06-2017

W połowie listopada miało miejsce uroczyste otwarcie pierwszego w stanie New Jersey sklepu niemieckiej sieci Lidl. Sklep zlokalizowany jest przy 1107 West Landis Ave. w Vineland. Właściciele liczą na to, że szeroki wybór asortymentu, w tym produkty marki własnej i niskie ceny, przyciągną klientów.

Lidl wszedł na amerykański rynek w tym roku. Obecnie firma posiada 10,000 sklepów w 28 państwach.

JLS

wróć

Fotorelacje

Wiceminister rozwoju Tadeusz Kościński w USA

– To była krótka, ale bardzo intensywna wizyta – mówi o pobycie wiceministra rozwoju Tadeusza Kościńskiego na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych konsul Sabina Klimek z Wydziału Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku. W dniach 19-22 listopada minister odbył w Bostonie, Nowym Jorku oraz Waszyngtonie szereg spotkań z inwestorami oraz przedstawicielami administracji amerykańskiej. Fot. Marcin Bolec

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com