New Jersey

poleć serwis drukuj

Kontrowersyjna reforma

12-05-2017

Skoro demokraci i republikanie są w czymś zgodni, to nie ulega wątpliwości, że sprawa musi być wyjątkowa. Tym razem polityków z opozycyjnych obozów połączył niepokój o konsekwencje wprowadzenia reformy podatkowej przygotowywanej przez administrację Donalda Trumpa.

Prezydent przekonuje, że zmiana prawa obniży podatki płacone zarówno przez przedsiębiorców, jak i przez osoby indywidualne, jednak lokalni politycy ostrzegają, że regulacje te przewidują znaczne ograniczenia w możliwości odliczania podatków i zniesienie lub zmniejszenie stanowych ulg podatkowych, co w przypadku New Jersey może skutkować tym, że mieszkańcy i właściciele biznesów zapłacą dużo więcej. 

JLS

wróć

Fotorelacje

Wiceminister rozwoju Tadeusz Kościński w USA

– To była krótka, ale bardzo intensywna wizyta – mówi o pobycie wiceministra rozwoju Tadeusza Kościńskiego na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych konsul Sabina Klimek z Wydziału Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku. W dniach 19-22 listopada minister odbył w Bostonie, Nowym Jorku oraz Waszyngtonie szereg spotkań z inwestorami oraz przedstawicielami administracji amerykańskiej. Fot. Marcin Bolec

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com