New Jersey

poleć serwis drukuj
W 2017 r. w New...

W New Jersey banki przejmują najwięcej nieruchomości

02-02-2018

Stan New Jersey po raz kolejny pobił niechlubny rekord i zajął pierwsze miejsce, jeśli chodzi o ilość przejętych przez banki domów. Według raportu opracowanego przez ATTOM Data Solutions w 2017 roku taki los spotkał prawie 70,000 nieruchomości.

Z badań wynika, że najczęściej są to nieruchomości zabezpieczone hipoteką w latach 2004–2008. Najwięcej przejęć proporcjonalnie do ilości nieruchomości miało miejsce w okręgu Salem – tam w 2017 roku bank przejął 943 domy, co daje stosunek 1 przejęty dom na każde 29 istniejących.

JLS

 

wróć

Fotorelacje

Konkurs Miss Polonia Floryda 2019 w Polskim Centrum w Clearwater – 8 września 2018 r.

– Wyszło lepiej niż się spodziewaliśmy – mówi o konkursie Miss Polonia Floryda 2019 Ewa Ostrowski z Polskiego Centrum w Clearwater. To właśnie w tym klubie 8 września br. wieczorem odbyły się pierwsze od ponad 20 lat wybory najpiękniejszej Polski na Florydzie. Impreza ta ma już na stałe wrócić do polonijnego kalendarza. Fot. Roman Koczwara, Atom Image,Inc

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com