New Jersey

poleć serwis drukuj
Medyczna marihuana...

Gubernator chce zwiększyć dostęp do medycznej marihuany

02-03-2018

W New Jersey dostęp do marihuany używanej w celach medycznych został zalegalizowany w 2010 roku. Jednak do tej pory obowiązywały bardzo restrykcyjne przepisy, dokładnie regulujące kwestie komu i w jakiej ilości medyczna marihuana może zostać przepisana. Czy wkrótce się to zmieni?

Do tego dąży nowy gubernator stanu Phil Murphy. Zlecił on Departamentowi Zdrowia przeprowadzenie dokładnej analizy ilości i okoliczności, w jakich do tej pory wydawane były recepty na produkty z konopi oraz opracowanie założeń zmian w przepisach, które ułatwiałyby dostęp do medycznej marihuany.

JLS

wróć

Fotorelacje

Konkurs Miss Polonia Floryda 2019 w Polskim Centrum w Clearwater – 8 września 2018 r.

– Wyszło lepiej niż się spodziewaliśmy – mówi o konkursie Miss Polonia Floryda 2019 Ewa Ostrowski z Polskiego Centrum w Clearwater. To właśnie w tym klubie 8 września br. wieczorem odbyły się pierwsze od ponad 20 lat wybory najpiękniejszej Polski na Florydzie. Impreza ta ma już na stałe wrócić do polonijnego kalendarza. Fot. Roman Koczwara, Atom Image,Inc

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com