New Jersey

poleć serwis drukuj

Jasełka w Polskiej Szkole im. Fryderyka Chopina w Allamuchy

02-03-2018

Fot....
Fot....
Fot....
Fot....
Fot....
Fot....

21 stycznia uczniowie Polskiej Szkoły im. Fryderyka Chopina w Allamuchy wystawili bożonarodzeniowe przedstawienie. Na świątecznie udekorowanej scenie pojawiły się tradycyjnie występujące w jasełkach postaci, takie jak Maryja, Józef, Trzej Królowie, a także grono aniołków.

Nad przygotowaniem jasełek czuwały panie Ewa Kuraś i Ola Jankowska. Po spektaklu był czas przewidziany na polski obiad i zabawy dla dzieci. O udekorowaniem sali, przygotowanie posiłku oraz posprzątanie po imprezie zadbały panie Alicja Wasilewska, Barbara Grodzka i rodzice.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

Dzień Mamy i Taty w Szkole Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II w Bostonie

12 maja uczniowie, nauczyciele i rodzice dzieci uczęszczających do Szkoły Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II w Bostonie wspólnie świętowali Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji w sali Jana Pawła II wystawione zostało humorystyczne przedstawienie pt. „Jak mama tatę poznała”. Za pomysł i realizację przedstawienia wielkie brawa należą się Sylwii Wadach-Kloczkowskiej. Po spektaklu przewidziany był poczęstunek dla dzieci i rodziców. Fot. Mariusz Kloczkowski

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com