New Jersey

poleć serwis drukuj

Jasełka w Polskiej Szkole im. Fryderyka Chopina w Allamuchy

02-03-2018

Fot....
Fot....
Fot....
Fot....
Fot....
Fot....

21 stycznia uczniowie Polskiej Szkoły im. Fryderyka Chopina w Allamuchy wystawili bożonarodzeniowe przedstawienie. Na świątecznie udekorowanej scenie pojawiły się tradycyjnie występujące w jasełkach postaci, takie jak Maryja, Józef, Trzej Królowie, a także grono aniołków.

Nad przygotowaniem jasełek czuwały panie Ewa Kuraś i Ola Jankowska. Po spektaklu był czas przewidziany na polski obiad i zabawy dla dzieci. O udekorowaniem sali, przygotowanie posiłku oraz posprzątanie po imprezie zadbały panie Alicja Wasilewska, Barbara Grodzka i rodzice.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

„Kongres 60 Milionów” na Florydzie

W dniach 7-10 lutego 2019 roku w Miami na Florydzie odbyła się czwarta już edycja „Kongresu 60 milionów”. Wydarzenie to zgromadziło kilkaset osób przybyłych na Florydę z Polski, a także z ośrodków polonijnych w Stanach Zjednoczonych i z Europy. Fot. Marcin Żurawicz

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com