New Jersey

poleć serwis drukuj

Jasełka w Polskiej Szkole im. Fryderyka Chopina w Allamuchy

02-03-2018

Fot....
Fot....
Fot....
Fot....
Fot....
Fot....

21 stycznia uczniowie Polskiej Szkoły im. Fryderyka Chopina w Allamuchy wystawili bożonarodzeniowe przedstawienie. Na świątecznie udekorowanej scenie pojawiły się tradycyjnie występujące w jasełkach postaci, takie jak Maryja, Józef, Trzej Królowie, a także grono aniołków.

Nad przygotowaniem jasełek czuwały panie Ewa Kuraś i Ola Jankowska. Po spektaklu był czas przewidziany na polski obiad i zabawy dla dzieci. O udekorowaniem sali, przygotowanie posiłku oraz posprzątanie po imprezie zadbały panie Alicja Wasilewska, Barbara Grodzka i rodzice.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

„Testament wolności. Pozwól, że opowiem Ci o Polsce…”

Sztuka pt. „Testament wolności. Pozwól, że opowiem Ci o Polsce…” przygotowana przez artystów z Teatru Wyobraźni Novum wpisuje się w obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Spektakl ten prezentowany był w dwóch odsłonach: swoją premierę miał 4 listopada w Polskim Domu Narodowym w Hartford, natomiast pokaz finałowy odbył się 11 listopada w Trinity-on-Main w New Britain. Fot. Kinga Kościuk-Sejdor

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com