New Jersey

poleć serwis drukuj
Stan Borys Stan Borys wystąpił...
Stan Borys Koncert Stana...

Stan Borys zaczarował publiczność w New Jersey

03-01-2018

Stan Borys to artysta nieszablonowy, charyzmatyczny, wręcz legendarny – na scenie występuje już od ponad 50 lat. Ma wielu wiernych fanów, a jego największe przeboje są znane większości Polaków. Na początku lutego zagrał dwa koncerty w New Jersey. 2 lutego Stan Borys wystąpił przed publicznością w restauracji Mała Polska w Trenton, następnego dnia odbył się jego koncert w Diecezjalnym Sanktuarium św. Jana Pawła II – Parafii MB Różańcowej w Passaic.

Organizatorem koncertu w Trenton w Małej Polsce była Ewa Śledziewska. O nagłośnienie zadbał Robert Falda, który wręczył też Stanowi prezent – niespodziankę w postaci specjalnego mikrofonu. Natomiast w organizacji koncertu w Passaic bardzo pomógł ks. Stefan Las, a nagłośnienie zostało zapewnione dzięki Tomaszowi Szybowskiemu, prezesowi Polskiej Fundacji Kulturalnej w Clark – relacjonuje Anna Maleady, partnerka i menadżerka wokalisty. – Sale w obu miejscach były wypełnione wielbicielami Stana Borysa i jego twórczości – dodaje pani Ania.

Po występach przewidziane były spotkania z Polonią. Artysta chętnie podpisywał swoje płyty i rozmawiał z uczestnikami koncertu. Jeśli ktoś chciał, mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z wokalistą.

Za każdym razem, kiedy Stan Borys przyjeżdża do Ameryki, odwiedzamy różne skupiska Polonii. Zależy nam na tym, aby docierać do miejsc i polskich klubów, których inni artyści często nie uwzględniają w swoich trasach koncertowych. Stawiamy na sztukę, na kulturę, wiemy, jak ważne jest to, by publiczność miała kontakt „na żywo” z artystą. Promowanie polskiej kultury jest naszą misją i chcemy docierać wszędzie tam, gdzie są Polacy! – mówi Ania Maleady.

JLS

wróć

Fotorelacje

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Stamford

Sztab WOŚP w Stamford – pod kierownictwem Kazimiery Ferenc w Stamford – zebrał prawie 5 tys. dolarów. Fot. PSS Stamford

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Styczeń
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
01-18-2019
Występ Marcina Dańca na Polance Klubu Korona
01-19-2019
Zabawa opłatkowa Polskiego Komitetu Parafialnego przy kościele św. Wojciecha
01-19-2019
Zabawa karnawałowa na Polance klubu Korona
01-19-2019
Dyskoteka karnawałowa w Klubie Sobieski w Greenacres
01-19-2019
Zabawa karnawałowa w Parafii św. Stanisława Kostki w Woonsocket
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com