New Jersey

poleć serwis drukuj
Stan Borys Stan Borys wystąpił...
Stan Borys Koncert Stana...

Stan Borys zaczarował publiczność w New Jersey

03-01-2018

Stan Borys to artysta nieszablonowy, charyzmatyczny, wręcz legendarny – na scenie występuje już od ponad 50 lat. Ma wielu wiernych fanów, a jego największe przeboje są znane większości Polaków. Na początku lutego zagrał dwa koncerty w New Jersey. 2 lutego Stan Borys wystąpił przed publicznością w restauracji Mała Polska w Trenton, następnego dnia odbył się jego koncert w Diecezjalnym Sanktuarium św. Jana Pawła II – Parafii MB Różańcowej w Passaic.

Organizatorem koncertu w Trenton w Małej Polsce była Ewa Śledziewska. O nagłośnienie zadbał Robert Falda, który wręczył też Stanowi prezent – niespodziankę w postaci specjalnego mikrofonu. Natomiast w organizacji koncertu w Passaic bardzo pomógł ks. Stefan Las, a nagłośnienie zostało zapewnione dzięki Tomaszowi Szybowskiemu, prezesowi Polskiej Fundacji Kulturalnej w Clark – relacjonuje Anna Maleady, partnerka i menadżerka wokalisty. – Sale w obu miejscach były wypełnione wielbicielami Stana Borysa i jego twórczości – dodaje pani Ania.

Po występach przewidziane były spotkania z Polonią. Artysta chętnie podpisywał swoje płyty i rozmawiał z uczestnikami koncertu. Jeśli ktoś chciał, mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z wokalistą.

Za każdym razem, kiedy Stan Borys przyjeżdża do Ameryki, odwiedzamy różne skupiska Polonii. Zależy nam na tym, aby docierać do miejsc i polskich klubów, których inni artyści często nie uwzględniają w swoich trasach koncertowych. Stawiamy na sztukę, na kulturę, wiemy, jak ważne jest to, by publiczność miała kontakt „na żywo” z artystą. Promowanie polskiej kultury jest naszą misją i chcemy docierać wszędzie tam, gdzie są Polacy! – mówi Ania Maleady.

JLS

wróć

Fotorelacje

Wakacje z Panem Bogiem w Perth Amboy, NJ

Kolejny rok z rzędu w dniach od 1 do 7 lipca odbyły się „Wakacje z Panem Bogiem” organizowane przez parafię św. Jana Pawła II w Perth Amboy, NJ na czole z o. Waldemarem Łątkowskim i grupą opiekunów, wśród których były również Siostry Służebniczki NMP NP z New Jersey. Wakacje miały miejsce nad Lake George w północnej części stanu Nowy Jork. Uczestniczyło w nich 120 dzieci i młodzieży, a najmłodsza uczestniczka miała zaledwie dwa latka. Fot. Archiwum parafii

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Lipiec
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
07-22-2018
Pielgrzymka w Narodowym Sanktuarium MB Częstochowskiej w Doylestown
07-22-2018
Piknik w Parafii Miłosierdzia Bożego w Three Rivers
07-22-2018
Niedzielny obiad w Polskim Centrum im. św. Jana Pawła II w Clearwater
07-22-2018
Zbiórka na rzecz chorego na raka Sławomira Smoczyńskiego
07-24-2018
Doroczny letni festyn parafialny w parafii Christ the Reedemer
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com