New Jersey

poleć serwis drukuj
Tegoroczne...

Matura w Polskiej Szkole Jagiellonów w Passaic

05-12-2018

Nie tak dawno, zimą, polonijni uczniowie bawili się na studniówce, ale przyszła wiosna, a wraz z nią czas zdawania matur. Matura, czyli egzamin dojrzałości, to dla wielu kończących szkołę średnią uczniów pierwszy „poważny” egzamin w życiu.

Oprócz tego, że jest sprawdzianem wiedzy wyniesionej ze szkoły, jest też symbolem wkroczenia w nowe, dorosłe życie. Tegoroczne maturzystki z Polskiej Szkoły Jagiellonów w Passaic, NJ, wkroczyły w nie z uśmiechem na ustach i z satysfakcją z osiągnięcia świetnych wyników na egzaminach. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

JLS

wróć

Fotorelacje

Dzień Mamy i Taty w Szkole Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II w Bostonie

12 maja uczniowie, nauczyciele i rodzice dzieci uczęszczających do Szkoły Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II w Bostonie wspólnie świętowali Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji w sali Jana Pawła II wystawione zostało humorystyczne przedstawienie pt. „Jak mama tatę poznała”. Za pomysł i realizację przedstawienia wielkie brawa należą się Sylwii Wadach-Kloczkowskiej. Po spektaklu przewidziany był poczęstunek dla dzieci i rodziców. Fot. Mariusz Kloczkowski

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com