New Jersey

poleć serwis drukuj
Aneta Vogelgesang

Elektroliza-elektroepilacja – usuwanie zbędnego owłosienia

06-07-2018

Elektroliza to metoda trwałego usuwania zbędnego owłosienia. Mimo że słyszy się o niej niewiele, skuteczność tego sposobu została potwierdzona naukowo.

Zabieg wykorzystuje działanie prądu stałego, czego wynikiem jest uszkodzenie komórek rozrodczych włosa, odpowiedzialnych za jego wzrost. Technika zabiegu polega na wprowadzeniu w głąb skóry, do mieszka włosowego igły i zastosowaniu prądu stałego. Jego działanie niszczy cebulkę włosa, co prowadzi do wypadania całej jego struktury.

Zabieg elektrolizy jest w 100% bezpieczny. Natężenie prądu stałego stosowane podczas zabiegu jest na tyle wysokie, że powoduje niszczenie cebulki włosa i jednocześnie na tyle niskie, że nie powoduje żadnych szkód.

Elektroliza podobnie jak inne metody walki z nadmiernym owłosieniem, działa jedynie na włosy znajdujące się w fazie wzrostu. Dlatego też wiąże się to z wykonaniem całej serii zabiegowej, po której osiągniemy całkowity i trwały efekt. Dużą zaletą elektrolizy jest to, że w odróżnieniu od depilacji laserowej czy fotodepilacji, działa ona na każdy rodzaj włosa niezależnie od jego koloru, grubości czy gęstości.

Czy zabieg elektrolizy jest bolesny?

Odczucia podczas wykonywania zabiegu są wyraźne, jednak nie na tyle, aby powodować dyskomfort. Bezpośrednio po zabiegu elektrolizy skóra może być delikatnie zaczerwieniona. Z kolei w miejscach ukłuć mogą pojawić się niewielkie strupki.

Wskazania do zabiegu elektrolizy:

  • zaburzenia hormonalne – hirsutyzm,
  • wrastające włosy,
  • niezadowolenie z tradycyjnych metod depilacji,
  • poprawa komfortu życia.

W Studiu Beyond Skin Care do zabiegów elektroepilacji wykorzystywany jest sprzęt najnowszej generacji – Apilus Platinum. Jego działanie oparte jest na ultraszybkiej częstotliwości 13MHz, która prowadzi do precyzyjnego niszczenia komórek odpowiedzialnych za wzrost włosów. Studio Beyond zapewnia pełne bezpieczeństwo. Do zabiegów używa się jednorazowych, sterylnych igieł. Salon zapewnia bezpieczeństwo i dyskrecję.

Po więcej informacji prosimy o kontakt z Aneta Vogelgesang ze Studia Beyond Skin Care w Wallington 973-446-5010.

Aneta Vogelgesang

wróć

Fotorelacje

jubileusz 25-lecia kapłaństwa ks. Andrzeja Waśko w polskiej parafii Matki Bożej Pocieszenia na Williamsburgu

9 czerwca br. w sali parafialnej kościoła Matki Bożej Pocieszenia na Williamsburgu, NY odbyła się zabawa taneczna pod hasłem „Powitanie lata z Jubilatem". Podczas imprezy świętowano 25-lecie święceń kapłańskich ks. Andrzeja Waśko, wikarego w tej polskiej parafii. W programie zabawy był przewidziany m.in. taneczny korowód z jubilatem, o oprawę muzyczną zadbał zespól Sygnał, a wszyscy goście mogli liczyć na smaczny posiłek. Fot. Marcin Żurawicz

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Czerwiec
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
06-26-2018
Koncert grupy Walk Away
06-28-2018
Wykład Sary Campbell pt. „A Polish Odyssey” w Bibliotece Publicznej w Chicopee
06-29-2018
Noc Świętojańska w Haller Post w New Britain
06-29-2018
Wykład Alana Walkera i koncert: Gwiazdy Akademii cz. I w Coral Gables
06-29-2018
Występ Diana Blue i przyjaciele
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com