New Jersey

poleć serwis drukuj
Aneta Vogelgesang

Elektroliza-elektroepilacja – usuwanie zbędnego owłosienia

06-07-2018

Elektroliza to metoda trwałego usuwania zbędnego owłosienia. Mimo że słyszy się o niej niewiele, skuteczność tego sposobu została potwierdzona naukowo.

Zabieg wykorzystuje działanie prądu stałego, czego wynikiem jest uszkodzenie komórek rozrodczych włosa, odpowiedzialnych za jego wzrost. Technika zabiegu polega na wprowadzeniu w głąb skóry, do mieszka włosowego igły i zastosowaniu prądu stałego. Jego działanie niszczy cebulkę włosa, co prowadzi do wypadania całej jego struktury.

Zabieg elektrolizy jest w 100% bezpieczny. Natężenie prądu stałego stosowane podczas zabiegu jest na tyle wysokie, że powoduje niszczenie cebulki włosa i jednocześnie na tyle niskie, że nie powoduje żadnych szkód.

Elektroliza podobnie jak inne metody walki z nadmiernym owłosieniem, działa jedynie na włosy znajdujące się w fazie wzrostu. Dlatego też wiąże się to z wykonaniem całej serii zabiegowej, po której osiągniemy całkowity i trwały efekt. Dużą zaletą elektrolizy jest to, że w odróżnieniu od depilacji laserowej czy fotodepilacji, działa ona na każdy rodzaj włosa niezależnie od jego koloru, grubości czy gęstości.

Czy zabieg elektrolizy jest bolesny?

Odczucia podczas wykonywania zabiegu są wyraźne, jednak nie na tyle, aby powodować dyskomfort. Bezpośrednio po zabiegu elektrolizy skóra może być delikatnie zaczerwieniona. Z kolei w miejscach ukłuć mogą pojawić się niewielkie strupki.

Wskazania do zabiegu elektrolizy:

  • zaburzenia hormonalne – hirsutyzm,
  • wrastające włosy,
  • niezadowolenie z tradycyjnych metod depilacji,
  • poprawa komfortu życia.

W Studiu Beyond Skin Care do zabiegów elektroepilacji wykorzystywany jest sprzęt najnowszej generacji – Apilus Platinum. Jego działanie oparte jest na ultraszybkiej częstotliwości 13MHz, która prowadzi do precyzyjnego niszczenia komórek odpowiedzialnych za wzrost włosów. Studio Beyond zapewnia pełne bezpieczeństwo. Do zabiegów używa się jednorazowych, sterylnych igieł. Salon zapewnia bezpieczeństwo i dyskrecję.

Po więcej informacji prosimy o kontakt z Aneta Vogelgesang ze Studia Beyond Skin Care w Wallington 973-446-5010.

Aneta Vogelgesang

wróć

Fotorelacje

Konkurs Miss Polonia Floryda 2019 w Polskim Centrum w Clearwater – 8 września 2018 r.

– Wyszło lepiej niż się spodziewaliśmy – mówi o konkursie Miss Polonia Floryda 2019 Ewa Ostrowski z Polskiego Centrum w Clearwater. To właśnie w tym klubie 8 września br. wieczorem odbyły się pierwsze od ponad 20 lat wybory najpiękniejszej Polski na Florydzie. Impreza ta ma już na stałe wrócić do polonijnego kalendarza. Fot. Roman Koczwara, Atom Image,Inc

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com