New Jersey

poleć serwis drukuj
Aneta Vogelgesang

Elektroliza-elektroepilacja – usuwanie zbędnego owłosienia

06-07-2018

Elektroliza to metoda trwałego usuwania zbędnego owłosienia. Mimo że słyszy się o niej niewiele, skuteczność tego sposobu została potwierdzona naukowo.

Zabieg wykorzystuje działanie prądu stałego, czego wynikiem jest uszkodzenie komórek rozrodczych włosa, odpowiedzialnych za jego wzrost. Technika zabiegu polega na wprowadzeniu w głąb skóry, do mieszka włosowego igły i zastosowaniu prądu stałego. Jego działanie niszczy cebulkę włosa, co prowadzi do wypadania całej jego struktury.

Zabieg elektrolizy jest w 100% bezpieczny. Natężenie prądu stałego stosowane podczas zabiegu jest na tyle wysokie, że powoduje niszczenie cebulki włosa i jednocześnie na tyle niskie, że nie powoduje żadnych szkód.

Elektroliza podobnie jak inne metody walki z nadmiernym owłosieniem, działa jedynie na włosy znajdujące się w fazie wzrostu. Dlatego też wiąże się to z wykonaniem całej serii zabiegowej, po której osiągniemy całkowity i trwały efekt. Dużą zaletą elektrolizy jest to, że w odróżnieniu od depilacji laserowej czy fotodepilacji, działa ona na każdy rodzaj włosa niezależnie od jego koloru, grubości czy gęstości.

Czy zabieg elektrolizy jest bolesny?

Odczucia podczas wykonywania zabiegu są wyraźne, jednak nie na tyle, aby powodować dyskomfort. Bezpośrednio po zabiegu elektrolizy skóra może być delikatnie zaczerwieniona. Z kolei w miejscach ukłuć mogą pojawić się niewielkie strupki.

Wskazania do zabiegu elektrolizy:

  • zaburzenia hormonalne – hirsutyzm,
  • wrastające włosy,
  • niezadowolenie z tradycyjnych metod depilacji,
  • poprawa komfortu życia.

W Studiu Beyond Skin Care do zabiegów elektroepilacji wykorzystywany jest sprzęt najnowszej generacji – Apilus Platinum. Jego działanie oparte jest na ultraszybkiej częstotliwości 13MHz, która prowadzi do precyzyjnego niszczenia komórek odpowiedzialnych za wzrost włosów. Studio Beyond zapewnia pełne bezpieczeństwo. Do zabiegów używa się jednorazowych, sterylnych igieł. Salon zapewnia bezpieczeństwo i dyskrecję.

Po więcej informacji prosimy o kontakt z Aneta Vogelgesang ze Studia Beyond Skin Care w Wallington 973-446-5010.

Aneta Vogelgesang

wróć

Fotorelacje

Bazar Bożonarodzeniowy w Amerykańskiej Częstochowie

Doroczny Bazar Bożonarodzeniowy został zorganizowany przez Polską Szkołę im. Matki Bożej Częstochowskiej przy Amerykańskiej Częstochowie. Bazar odbył się tradycyjnie już w sanktuaryjnej kafeterii. Można było na nim zakupić wiele polskich produktów i przedmiotów dekoracyjnych związanych z nadchodzącymi świętami. Fot. czestochowa.us

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Grudzień
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
12-22-2018
Wieczór kolęd w wykonaniu lokalnych artystów w Polskim Centrum w Clearwater
12-23-2018
Doroczne Koncerty Bożonarodzeniowe zespołu kameralnego SLAVIC ARTS ENSEMBLE
12-24-2018
Wigilia w Klubie Polonez
12-24-2018
Wigilia w Klubie Polonia, Inc.
12-24-2018
Kolacja wigilijna w Polskim Centrum w Clearwater
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com