New Jersey

poleć serwis drukuj

Zakończenie roku szkolnego w Polskiej Szkole Dokształcającej im. Władysława Reymonta w Bayonne

06-21-2018

Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...

W sobotę 9 czerwca miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego w Polskiej Szkole Dokształcającej im. Władysława Reymonta w Bayonne, NJ. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą odprawioną o godz. 10:00.

Następnie oficjalnie pożegnano absolwentów – uczniów 8 klasy, życząc im sukcesów w dalszym życiu oraz rozdano świadectwa wszystkim uczniom. Zakończenie roku było tez okazją do podziękowań członkom zarządu, gronu pedagogicznemu, rodzicom oraz wszystkim osobom, które przez cały rok nauki wspierali Polską Szkołę.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

„Testament wolności. Pozwól, że opowiem Ci o Polsce…”

Sztuka pt. „Testament wolności. Pozwól, że opowiem Ci o Polsce…” przygotowana przez artystów z Teatru Wyobraźni Novum wpisuje się w obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Spektakl ten prezentowany był w dwóch odsłonach: swoją premierę miał 4 listopada w Polskim Domu Narodowym w Hartford, natomiast pokaz finałowy odbył się 11 listopada w Trinity-on-Main w New Britain. Fot. Kinga Kościuk-Sejdor

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com