New Jersey

poleć serwis drukuj

Zakończenie roku szkolnego w Polskiej Szkole Dokształcającej im. Władysława Reymonta w Bayonne

06-21-2018

Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...

W sobotę 9 czerwca miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego w Polskiej Szkole Dokształcającej im. Władysława Reymonta w Bayonne, NJ. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą odprawioną o godz. 10:00.

Następnie oficjalnie pożegnano absolwentów – uczniów 8 klasy, życząc im sukcesów w dalszym życiu oraz rozdano świadectwa wszystkim uczniom. Zakończenie roku było tez okazją do podziękowań członkom zarządu, gronu pedagogicznemu, rodzicom oraz wszystkim osobom, które przez cały rok nauki wspierali Polską Szkołę.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

„Kongres 60 Milionów” na Florydzie

W dniach 7-10 lutego 2019 roku w Miami na Florydzie odbyła się czwarta już edycja „Kongresu 60 milionów”. Wydarzenie to zgromadziło kilkaset osób przybyłych na Florydę z Polski, a także z ośrodków polonijnych w Stanach Zjednoczonych i z Europy. Fot. Marcin Żurawicz

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com