New Jersey

poleć serwis drukuj

Zakończenie roku szkolnego w Polskiej Szkole Dokształcającej im. Władysława Reymonta w Bayonne

06-21-2018

Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...

W sobotę 9 czerwca miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego w Polskiej Szkole Dokształcającej im. Władysława Reymonta w Bayonne, NJ. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą odprawioną o godz. 10:00.

Następnie oficjalnie pożegnano absolwentów – uczniów 8 klasy, życząc im sukcesów w dalszym życiu oraz rozdano świadectwa wszystkim uczniom. Zakończenie roku było tez okazją do podziękowań członkom zarządu, gronu pedagogicznemu, rodzicom oraz wszystkim osobom, które przez cały rok nauki wspierali Polską Szkołę.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

Konkurs Miss Polonia Floryda 2019 w Polskim Centrum w Clearwater – 8 września 2018 r.

– Wyszło lepiej niż się spodziewaliśmy – mówi o konkursie Miss Polonia Floryda 2019 Ewa Ostrowski z Polskiego Centrum w Clearwater. To właśnie w tym klubie 8 września br. wieczorem odbyły się pierwsze od ponad 20 lat wybory najpiękniejszej Polski na Florydzie. Impreza ta ma już na stałe wrócić do polonijnego kalendarza. Fot. Roman Koczwara, Atom Image,Inc

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com