New Jersey

poleć serwis drukuj

Uczniowie z Polskiej Szkoły im. Fryderyka Chopina w Allamuchy zakończyli rok szkolny

06-21-2018

Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...

Ostatni dzień roku szkolnego 2017/2018 upłynął w Polskiej Szkole im. Fryderyka Chopina w Allamuchy, NJ pod znakiem pożegnań i wzruszeń.

Uczniom rozdano nagrody i świadectwa, z okazji zakończenia roku przygotowano okolicznościowy apel. Zwieńczeniem pożegnania ze szkołą na miesiące wakacyjne był szkolny piknik, podczas którego dla dzieci przygotowano mnóstwo atrakcji – były zabawy, loteria, hamburgery, wata cukrowa i świetna atmosfera.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

Konkurs Miss Polonia Floryda 2019 w Polskim Centrum w Clearwater – 8 września 2018 r.

– Wyszło lepiej niż się spodziewaliśmy – mówi o konkursie Miss Polonia Floryda 2019 Ewa Ostrowski z Polskiego Centrum w Clearwater. To właśnie w tym klubie 8 września br. wieczorem odbyły się pierwsze od ponad 20 lat wybory najpiękniejszej Polski na Florydzie. Impreza ta ma już na stałe wrócić do polonijnego kalendarza. Fot. Roman Koczwara, Atom Image,Inc

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com