New Jersey

poleć serwis drukuj

Uczniowie z Polskiej Szkoły im. Fryderyka Chopina w Allamuchy zakończyli rok szkolny

06-21-2018

Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...

Ostatni dzień roku szkolnego 2017/2018 upłynął w Polskiej Szkole im. Fryderyka Chopina w Allamuchy, NJ pod znakiem pożegnań i wzruszeń.

Uczniom rozdano nagrody i świadectwa, z okazji zakończenia roku przygotowano okolicznościowy apel. Zwieńczeniem pożegnania ze szkołą na miesiące wakacyjne był szkolny piknik, podczas którego dla dzieci przygotowano mnóstwo atrakcji – były zabawy, loteria, hamburgery, wata cukrowa i świetna atmosfera.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

„Testament wolności. Pozwól, że opowiem Ci o Polsce…”

Sztuka pt. „Testament wolności. Pozwól, że opowiem Ci o Polsce…” przygotowana przez artystów z Teatru Wyobraźni Novum wpisuje się w obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Spektakl ten prezentowany był w dwóch odsłonach: swoją premierę miał 4 listopada w Polskim Domu Narodowym w Hartford, natomiast pokaz finałowy odbył się 11 listopada w Trinity-on-Main w New Britain. Fot. Kinga Kościuk-Sejdor

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com