New Jersey

poleć serwis drukuj
Darmowe badania są...

Darmowa mammografia i bezpłatne badania przesiewowe pomagające wykryć nowotwory w Oddziale Diagnostyki Obrazowej w Linden

06-28-2018

W sobotę 30 lipca Oddział Diagnostyki Obrazowej w Jersey zaprasza wszystkie nieubezpieczone kobiety powyżej 40. roku życia i panów powyżej 50. na bezpłatną mammografię i badania przesiewowe pomagające wykryć nowotwory. Oddział Diagnostyki Obrazowej znajduje się przy 929 North Wood Avenue w Linden, NJ.

Darmowe badania są dostępne dzięki współpracy Oddziału Diagnostyki Obrazowej z programem New Jersey Cancer Education and Early Detection (NJCEED), który zapewnia bezpłatne, kompleksowe badania przesiewowe w kierunku wykrycia raka piersi, szyjki macicy, prostaty i jelita grubego. Usługi obejmują także edukację, profilaktykę, pomoc zewnętrzną, a także monitoring przypadków i działania wspierające.

Diagnostyka Obrazowa w Jersey jest akredytowanym obiektem ACR oraz czołowym ośrodkiem diagnostyki medycznej w New Jersey. Oddział uzyskał dwie nagrody Gold Seals of Approval od American College of Radiology, które świadczą o najwyższej jakości obrazu i zapewnieniu bezpieczeństwa radiologicznego podczas wykonywania badań. Światowej sławy personel Oddziału Diagnostyki Obrazowej współpracuje z dyplomowanymi radiologami i akredytowanymi technikami ARDMS.

Ilość miejsc na bezpłatne badania jest ograniczona, dlatego konieczne jest wcześniejsze umówienie spotkania. Nie jest wymagany dowód osobisty, ani dokument potwierdzający ubezpieczenie. Liczy się jedynie troska o własne zdrowie i chęć wykonania badań. W celu umówienia wizyty oraz uzyskania szczegółowych informacji wystarczy zadzwonić pod numer 908-241-5222.

Magdalena Miler

wróć

Fotorelacje

„Testament wolności. Pozwól, że opowiem Ci o Polsce…”

Sztuka pt. „Testament wolności. Pozwól, że opowiem Ci o Polsce…” przygotowana przez artystów z Teatru Wyobraźni Novum wpisuje się w obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Spektakl ten prezentowany był w dwóch odsłonach: swoją premierę miał 4 listopada w Polskim Domu Narodowym w Hartford, natomiast pokaz finałowy odbył się 11 listopada w Trinity-on-Main w New Britain. Fot. Kinga Kościuk-Sejdor

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com