New Jersey

poleć serwis drukuj
Darmowe badania są...

Darmowa mammografia i bezpłatne badania przesiewowe pomagające wykryć nowotwory w Oddziale Diagnostyki Obrazowej w Linden

06-28-2018

W sobotę 30 lipca Oddział Diagnostyki Obrazowej w Jersey zaprasza wszystkie nieubezpieczone kobiety powyżej 40. roku życia i panów powyżej 50. na bezpłatną mammografię i badania przesiewowe pomagające wykryć nowotwory. Oddział Diagnostyki Obrazowej znajduje się przy 929 North Wood Avenue w Linden, NJ.

Darmowe badania są dostępne dzięki współpracy Oddziału Diagnostyki Obrazowej z programem New Jersey Cancer Education and Early Detection (NJCEED), który zapewnia bezpłatne, kompleksowe badania przesiewowe w kierunku wykrycia raka piersi, szyjki macicy, prostaty i jelita grubego. Usługi obejmują także edukację, profilaktykę, pomoc zewnętrzną, a także monitoring przypadków i działania wspierające.

Diagnostyka Obrazowa w Jersey jest akredytowanym obiektem ACR oraz czołowym ośrodkiem diagnostyki medycznej w New Jersey. Oddział uzyskał dwie nagrody Gold Seals of Approval od American College of Radiology, które świadczą o najwyższej jakości obrazu i zapewnieniu bezpieczeństwa radiologicznego podczas wykonywania badań. Światowej sławy personel Oddziału Diagnostyki Obrazowej współpracuje z dyplomowanymi radiologami i akredytowanymi technikami ARDMS.

Ilość miejsc na bezpłatne badania jest ograniczona, dlatego konieczne jest wcześniejsze umówienie spotkania. Nie jest wymagany dowód osobisty, ani dokument potwierdzający ubezpieczenie. Liczy się jedynie troska o własne zdrowie i chęć wykonania badań. W celu umówienia wizyty oraz uzyskania szczegółowych informacji wystarczy zadzwonić pod numer 908-241-5222.

Magdalena Miler

wróć

Fotorelacje

„Kongres 60 Milionów” na Florydzie

W dniach 7-10 lutego 2019 roku w Miami na Florydzie odbyła się czwarta już edycja „Kongresu 60 milionów”. Wydarzenie to zgromadziło kilkaset osób przybyłych na Florydę z Polski, a także z ośrodków polonijnych w Stanach Zjednoczonych i z Europy. Fot. Marcin Żurawicz

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com