New Jersey

poleć serwis drukuj
Darmowe badania są...

Darmowa mammografia i bezpłatne badania przesiewowe pomagające wykryć nowotwory w Oddziale Diagnostyki Obrazowej w Linden

06-28-2018

W sobotę 30 lipca Oddział Diagnostyki Obrazowej w Jersey zaprasza wszystkie nieubezpieczone kobiety powyżej 40. roku życia i panów powyżej 50. na bezpłatną mammografię i badania przesiewowe pomagające wykryć nowotwory. Oddział Diagnostyki Obrazowej znajduje się przy 929 North Wood Avenue w Linden, NJ.

Darmowe badania są dostępne dzięki współpracy Oddziału Diagnostyki Obrazowej z programem New Jersey Cancer Education and Early Detection (NJCEED), który zapewnia bezpłatne, kompleksowe badania przesiewowe w kierunku wykrycia raka piersi, szyjki macicy, prostaty i jelita grubego. Usługi obejmują także edukację, profilaktykę, pomoc zewnętrzną, a także monitoring przypadków i działania wspierające.

Diagnostyka Obrazowa w Jersey jest akredytowanym obiektem ACR oraz czołowym ośrodkiem diagnostyki medycznej w New Jersey. Oddział uzyskał dwie nagrody Gold Seals of Approval od American College of Radiology, które świadczą o najwyższej jakości obrazu i zapewnieniu bezpieczeństwa radiologicznego podczas wykonywania badań. Światowej sławy personel Oddziału Diagnostyki Obrazowej współpracuje z dyplomowanymi radiologami i akredytowanymi technikami ARDMS.

Ilość miejsc na bezpłatne badania jest ograniczona, dlatego konieczne jest wcześniejsze umówienie spotkania. Nie jest wymagany dowód osobisty, ani dokument potwierdzający ubezpieczenie. Liczy się jedynie troska o własne zdrowie i chęć wykonania badań. W celu umówienia wizyty oraz uzyskania szczegółowych informacji wystarczy zadzwonić pod numer 908-241-5222.

Magdalena Miler

wróć

Fotorelacje

Konkurs Miss Polonia Floryda 2019 w Polskim Centrum w Clearwater – 8 września 2018 r.

– Wyszło lepiej niż się spodziewaliśmy – mówi o konkursie Miss Polonia Floryda 2019 Ewa Ostrowski z Polskiego Centrum w Clearwater. To właśnie w tym klubie 8 września br. wieczorem odbyły się pierwsze od ponad 20 lat wybory najpiękniejszej Polski na Florydzie. Impreza ta ma już na stałe wrócić do polonijnego kalendarza. Fot. Roman Koczwara, Atom Image,Inc

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com