New Jersey

poleć serwis drukuj
Wyjątkowa liturgia...

Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w kościele św. Michała Archanioła w Lyndhurst

07-04-2018

19 czerwca parafię św. Michała Archanioła w Lyndhurst, NJ odwiedzili dwaj goście z Polski: Marcin Zieliński, świecki ewangelizator i lider wspólnoty „Głos Pana” ze Skierniewic, który został w sposób szczególny obdarowany przez Boga darem modlitwy o uzdrowienie oraz ks. Radosław Rafał, kapłan ze zgromadzenia Misjonarzy Świętej Rodziny oraz były egzorcysta, który obecnie jako rekolekcjonista stara się dotrzeć ze Słowem Bożym do jak najliczniejszych wiernych.

Ks. Radosław Rafał przewodniczył uroczystej mszy świętej, po której wraz z Marcinem Zielińskim poprowadził modlitwę o uzdrowienie. Świątynia była zapełniona po brzegi, a wyjątkowa liturgia dostarczyła uczestnikom spotkania wielu religijnych wrażeń i na pewno stała się dla nich źródłem duchowego umocnienia.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

„Testament wolności. Pozwól, że opowiem Ci o Polsce…”

Sztuka pt. „Testament wolności. Pozwól, że opowiem Ci o Polsce…” przygotowana przez artystów z Teatru Wyobraźni Novum wpisuje się w obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Spektakl ten prezentowany był w dwóch odsłonach: swoją premierę miał 4 listopada w Polskim Domu Narodowym w Hartford, natomiast pokaz finałowy odbył się 11 listopada w Trinity-on-Main w New Britain. Fot. Kinga Kościuk-Sejdor

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com