New Jersey

poleć serwis drukuj
O stypendium...

Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa szuka nowej „Wschodzącej Gwiazdy”

08-30-2018

Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa w ramach Programu Stypendialnego PSFCU oferuje stypendium dla „Wschodzącej Gwiazdy” (PSFCU Rising Star Scholarship). Nabór wniosków trwa do 15 września 2018 r.

O stypendium ubiegać się mogą studenci, którzy w roku 2018/2019 kontynuować będą naukę w trybie dziennym lub wieczorowym. Do programu kwalifikują się obecni uczniowie szkół średnich (high-school i middle-school) oraz szkół wyższych. Stypendium przyznane będzie na podstawie wyjątkowych osiągnięć kandydata w dziedzinie nauki, sportu, muzyki, sztuki, przywództwa lub szczególnego talentu, udokumentowanego na poziomie krajowym bądź międzynarodowym. PSFCU dokona ewaluacji wniosków kandydatów w oparciu o ich osiągnięcia, sukcesy akademickie, zaangażowanie pozaszkolne oraz przywiązanie do społeczności polonijnej.

Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny można znaleźć na stronie www.psfcu.com.

Wypełniony formularz należy wysłać pocztą na adres: PSFCU Scholarship Committee, 9 Law Drive, Fairfield, NJ 07004.

Dodatkowych informacji udziela Ewa Kotulska – 973-808-3240 wew. 6133.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

„Testament wolności. Pozwól, że opowiem Ci o Polsce…”

Sztuka pt. „Testament wolności. Pozwól, że opowiem Ci o Polsce…” przygotowana przez artystów z Teatru Wyobraźni Novum wpisuje się w obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Spektakl ten prezentowany był w dwóch odsłonach: swoją premierę miał 4 listopada w Polskim Domu Narodowym w Hartford, natomiast pokaz finałowy odbył się 11 listopada w Trinity-on-Main w New Britain. Fot. Kinga Kościuk-Sejdor

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com