New Jersey

poleć serwis drukuj
O stypendium...

Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa szuka nowej „Wschodzącej Gwiazdy”

08-30-2018

Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa w ramach Programu Stypendialnego PSFCU oferuje stypendium dla „Wschodzącej Gwiazdy” (PSFCU Rising Star Scholarship). Nabór wniosków trwa do 15 września 2018 r.

O stypendium ubiegać się mogą studenci, którzy w roku 2018/2019 kontynuować będą naukę w trybie dziennym lub wieczorowym. Do programu kwalifikują się obecni uczniowie szkół średnich (high-school i middle-school) oraz szkół wyższych. Stypendium przyznane będzie na podstawie wyjątkowych osiągnięć kandydata w dziedzinie nauki, sportu, muzyki, sztuki, przywództwa lub szczególnego talentu, udokumentowanego na poziomie krajowym bądź międzynarodowym. PSFCU dokona ewaluacji wniosków kandydatów w oparciu o ich osiągnięcia, sukcesy akademickie, zaangażowanie pozaszkolne oraz przywiązanie do społeczności polonijnej.

Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny można znaleźć na stronie www.psfcu.com.

Wypełniony formularz należy wysłać pocztą na adres: PSFCU Scholarship Committee, 9 Law Drive, Fairfield, NJ 07004.

Dodatkowych informacji udziela Ewa Kotulska – 973-808-3240 wew. 6133.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

Konkurs Miss Polonia Floryda 2019 w Polskim Centrum w Clearwater – 8 września 2018 r.

– Wyszło lepiej niż się spodziewaliśmy – mówi o konkursie Miss Polonia Floryda 2019 Ewa Ostrowski z Polskiego Centrum w Clearwater. To właśnie w tym klubie 8 września br. wieczorem odbyły się pierwsze od ponad 20 lat wybory najpiękniejszej Polski na Florydzie. Impreza ta ma już na stałe wrócić do polonijnego kalendarza. Fot. Roman Koczwara, Atom Image,Inc

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com