New Jersey

poleć serwis drukuj

Elegancka gala konkursowa Miss Polonia New Jersey 2019

09-30-2018

O tytuł...
Miss Polonia New...
Sponsorem głównej...
Fot. Kotuk...
Fot. Kotuk...
Fot. Kotuk...
Fot. Kotuk...
Fot. Kotuk...
Fot. Kotuk...

W niedzielę, 16 września, w Wallington Exchange odbyły się wybory Miss Polonia New Jersey 2019. O tytuł najpiękniejszej Polki w New Jersey rywalizowało sześć dziewcząt: Nicole Pałka, Nicole Bagiński, Kamila Iwaszko, Beata Dul, Victoria Sieczka i Katarzyna Wrochna. Kandydatki oceniało jury w składzie: Karolina Płaczek, Miss Polonia World i Miss Polonia USA, Ewelina Watson, założycielka facebookowej grupy „Polki w Stanach”, Julia Wyrzuc – Miss Polonia Linden 2013, Sławomir Gancarz (firma EuroCare) oraz Kristoff Kołodko, reprezentant Brooklyn Imports. Koronę Miss Polonia New Jersey 2019 zdobyła Beata Dul. I wicemiss została Victoria Sieczka, która zdobyła też tytuł Miss Publiczności, natomiast II wicemiss została Katarzyna Wrochna.

Sponsorem głównej nagrody w wysokości 1,500 dolarów była Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa. Oprócz tego zwyciężczyni została zaproszona na sesję zdjęciową przez Claudiq Photography i profesjonalny makijaż (Beauty Point LLC). I wicemiss otrzymała nagrodę w wysokości 1,000 dolarów ufundowaną przez SMN Development – Mariusz Nawrocki oraz Danaro Limousine, a także kosmetyki firmy Invex Ionics. 500 dolarów dla II wicemiss ufundowali Mariusz i Grzegorz Kruszewski – KMG Autobody. II wicemiss otrzymała także kosmetyki Young Living od Beaty Savreski. Nagrodę w wysokości 200 dolarów dla Miss Publiczności oraz po 100 dolarów dla pozostałych kandydatek ufundował Benjamin Edwards &co. W gronie sponsorów znaleźli się także: Tomy Bakery z Passaic, Syrena z Linden, EuroCare, Piast, Panorama Tours. Wszystkie uczestniczki otrzymały dodatkowe również nagrody ufundowane przez TROPICAL TANNING AMG w Wallington, salon Event Hair z Mahwah oraz Luminous Day Spa and Salon.

Głównym organizatorem konkursowej gali była Katarzyna Marnik, właścicielka Beauty Point LLC. W organizacji pomogły: Karolina Dehnhard z Divorce Dynasty oraz organizacji PACCNE i Beata Savreski Young Living Essential Oils oraz Alexandria Kolodko z PACCNE.

Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tej gali – mówi Katarzyna Marnik. – Szczególne podziękowania należą się właścicielom Wallington Exchange: Agnieszce i Maciejowi Zawadzkim. Przepiękne bukiety od Secret Garden z Wallington wspaniale zdobiły salę. Agnieszka Grochała zadbała o oprawę muzyczną wydarzenia, o choreografię zatroszczyła się Marta Urbaniak ze szkoły Studio K Dance Center w Garfield, a dJ Daniel Szewczyk i dj Wiktor Ziarno po konkursie porwali obecnych do tańca. Dorota Kosik z salonu Fudam w Wallington uczesała kandydatki na miss, a Marta Kamińska, Oktawia Matysiewicz i Andżelika Musor wykonały im makijaż. Butik FOR YOU European Clothing w Garfield dostarczył suknie koktajlowe i wieczorowe. Natomiast fotograf Robert Kotuk uwiecznił te piękne chwile na niemniej pięknych zdjęciach. Jestem też wdzięczna drukarni, która wykonała bannery i logo, a także Radiu Rampa, Nowemu Dziennikowi i Media Plus za objęcie gali patronatem medialnym – wymienia pani Kasia.

Ogromne podziękowania kieruję też do pani Aldony von Laube, która 2 miesiące temu poprosiła mnie o zorganizowanie wyborów. Przez ostatnie trzy lata nie było konkursów Miss Polonia w New Jersey, a przecież mamy tak wiele wspaniałych dziewcząt! Trzeba było to zmienić. Zależało mi też, żeby wybory miały odpowiednią do rangi wydarzenia, elegancką oprawę – dodaje.

Beata Dul będzie reprezentować New Jersey w konkursie Miss Polonia USA, które odbędą się 21 października w Nowym Jorku. Ma również szansę ubiegać się o tytuł Miss Polonia Świata.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

„Polska Noc” w restauracji Grill 37 w Pomfret, CT

11 czerwca w restauracji Grill 37 w Pomfret, CT odbyła się kolacja będąca gratką dla miłośników polskiej kuchni. W kolejnej edycji „Polskiej Nocy” wzięło udział 100 osób. Wszystkich przybyłych serdecznie witała i zapraszała do stolików Debra Chandler, menedżer restauracji. Gościom podano m.in. gołąbki, pierogi i kiełbasę. Za menu odpowiedzialna była Jessica Aldrich, pełniąca tego wieczoru obowiązki szefa kuchni. Fot. Halina Głowacka

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Czerwiec
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
06-21-2019
65. Doroczny Polski Festiwal w Syracuse
06-21-2019
Noc Świętojańska w Poconos
06-22-2019
Kolonie po polsku: „Z tańcem i różańcem na ty” w Parafii św. Teresy w Linden
06-22-2019
Kolacja pożegnalna w związku z przejściem ks. prałata Antoniego Czarneckiego na emeryturę
06-22-2019
Zabawa letnia w Haller Post #111
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com