New Jersey

poleć serwis drukuj

Elegancka gala konkursowa Miss Polonia New Jersey 2019

09-30-2018

O tytuł...
Miss Polonia New...
Sponsorem głównej...
Fot. Kotuk...
Fot. Kotuk...
Fot. Kotuk...
Fot. Kotuk...
Fot. Kotuk...
Fot. Kotuk...

W niedzielę, 16 września, w Wallington Exchange odbyły się wybory Miss Polonia New Jersey 2019. O tytuł najpiękniejszej Polki w New Jersey rywalizowało sześć dziewcząt: Nicole Pałka, Nicole Bagiński, Kamila Iwaszko, Beata Dul, Victoria Sieczka i Katarzyna Wrochna. Kandydatki oceniało jury w składzie: Karolina Płaczek, Miss Polonia World i Miss Polonia USA, Ewelina Watson, założycielka facebookowej grupy „Polki w Stanach”, Julia Wyrzuc – Miss Polonia Linden 2013, Sławomir Gancarz (firma EuroCare) oraz Kristoff Kołodko, reprezentant Brooklyn Imports. Koronę Miss Polonia New Jersey 2019 zdobyła Beata Dul. I wicemiss została Victoria Sieczka, która zdobyła też tytuł Miss Publiczności, natomiast II wicemiss została Katarzyna Wrochna.

Sponsorem głównej nagrody w wysokości 1,500 dolarów była Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa. Oprócz tego zwyciężczyni została zaproszona na sesję zdjęciową przez Claudiq Photography i profesjonalny makijaż (Beauty Point LLC). I wicemiss otrzymała nagrodę w wysokości 1,000 dolarów ufundowaną przez SMN Development – Mariusz Nawrocki oraz Danaro Limousine, a także kosmetyki firmy Invex Ionics. 500 dolarów dla II wicemiss ufundowali Mariusz i Grzegorz Kruszewski – KMG Autobody. II wicemiss otrzymała także kosmetyki Young Living od Beaty Savreski. Nagrodę w wysokości 200 dolarów dla Miss Publiczności oraz po 100 dolarów dla pozostałych kandydatek ufundował Benjamin Edwards &co. W gronie sponsorów znaleźli się także: Tomy Bakery z Passaic, Syrena z Linden, EuroCare, Piast, Panorama Tours. Wszystkie uczestniczki otrzymały dodatkowe również nagrody ufundowane przez TROPICAL TANNING AMG w Wallington, salon Event Hair z Mahwah oraz Luminous Day Spa and Salon.

Głównym organizatorem konkursowej gali była Katarzyna Marnik, właścicielka Beauty Point LLC. W organizacji pomogły: Karolina Dehnhard z Divorce Dynasty oraz organizacji PACCNE i Beata Savreski Young Living Essential Oils oraz Alexandria Kolodko z PACCNE.

Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tej gali – mówi Katarzyna Marnik. – Szczególne podziękowania należą się właścicielom Wallington Exchange: Agnieszce i Maciejowi Zawadzkim. Przepiękne bukiety od Secret Garden z Wallington wspaniale zdobiły salę. Agnieszka Grochała zadbała o oprawę muzyczną wydarzenia, o choreografię zatroszczyła się Marta Urbaniak ze szkoły Studio K Dance Center w Garfield, a dJ Daniel Szewczyk i dj Wiktor Ziarno po konkursie porwali obecnych do tańca. Dorota Kosik z salonu Fudam w Wallington uczesała kandydatki na miss, a Marta Kamińska, Oktawia Matysiewicz i Andżelika Musor wykonały im makijaż. Butik FOR YOU European Clothing w Garfield dostarczył suknie koktajlowe i wieczorowe. Natomiast fotograf Robert Kotuk uwiecznił te piękne chwile na niemniej pięknych zdjęciach. Jestem też wdzięczna drukarni, która wykonała bannery i logo, a także Radiu Rampa, Nowemu Dziennikowi i Media Plus za objęcie gali patronatem medialnym – wymienia pani Kasia.

Ogromne podziękowania kieruję też do pani Aldony von Laube, która 2 miesiące temu poprosiła mnie o zorganizowanie wyborów. Przez ostatnie trzy lata nie było konkursów Miss Polonia w New Jersey, a przecież mamy tak wiele wspaniałych dziewcząt! Trzeba było to zmienić. Zależało mi też, żeby wybory miały odpowiednią do rangi wydarzenia, elegancką oprawę – dodaje.

Beata Dul będzie reprezentować New Jersey w konkursie Miss Polonia USA, które odbędą się 21 października w Nowym Jorku. Ma również szansę ubiegać się o tytuł Miss Polonia Świata.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

„Kongres 60 Milionów” na Florydzie

W dniach 7-10 lutego 2019 roku w Miami na Florydzie odbyła się czwarta już edycja „Kongresu 60 milionów”. Wydarzenie to zgromadziło kilkaset osób przybyłych na Florydę z Polski, a także z ośrodków polonijnych w Stanach Zjednoczonych i z Europy. Fot. Marcin Żurawicz

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com