New Jersey

poleć serwis drukuj
Uroczyste otwarcie...

TATRA HAUS – poczuj magię polskich gór w samym sercu Wallington!

09-30-2018

Kto choć raz w życiu odwiedził Podhale, nigdy nie zapomni tego jedynego w swoim rodzaju klimatu. Jednak teraz nie trzeba już wybierać się do Zakopanego, by poczuć magię gór – nowa restauracja w Wallington sprawia, że można poczuć się jak w stolicy Tatr.

Wystrój restauracji inspirowany jest stylem zakopiańskim. Również menu nawiązuje do tradycyjnej kuchni podhalańskiej. A w tak pięknym i oryginalnym miejscu wykwintne dania z góralską duszą smakują naprawdę wyjątkowo! Potwierdzić to mogą już pierwsi goście.

Uroczyste otwarcie restauracji miało miejsce w piątek, 21 września. Zainteresowanie przekroczyło najśmielsze oczekiwania właścicieli. Już pierwszego dnia pojawiło się ponad 100 osób, drugiego dnia restauracja obsłużyła ponad 150 gości, a trzeciego dnia było tak duże obłożenie restauracyjnej sali, że w niektórych momentach na zamówienie trzeba było czekać aż 30 minut. Polonia czekała na takie miejsce, ale góralski folklor będzie też zapewne ciekawostką dla Amerykanów. TATRA HAUS zaprasza!

opr. JLS


TATRA HAUS
115 Main Ave., Wallington, NJ
201-393-2400


Więcej zdjęć na: www.bialyorzel24.com/fotorelacja/galeria,980.html

wróć

Fotorelacje

„Kongres 60 Milionów” na Florydzie

W dniach 7-10 lutego 2019 roku w Miami na Florydzie odbyła się czwarta już edycja „Kongresu 60 milionów”. Wydarzenie to zgromadziło kilkaset osób przybyłych na Florydę z Polski, a także z ośrodków polonijnych w Stanach Zjednoczonych i z Europy. Fot. Marcin Żurawicz

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com