New Jersey

poleć serwis drukuj
Karolina Sołek i...

Kolejny sukces tancerzy z Joseph’s Dance Studio Józefa Pałki

10-11-2018

Na początku września w Orlando na Florydzie odbył się turniej taneczny United States Dance Championships, w którym udział wzięła para taneczna z Joseph’s Dance Studio Józefa Pałki: Karolina Sołek i Anton Tregubov.

Zatańczyli w kategorii Open Gold US National Pro/Am Latin Scholarship Championship, zdobywając pierwsze miejsce. Para ta nie dała szans swoim rywalom. Na ich program składały się tańce latyno-amerykańskie: cha-cha, rumba, samba, pasodoble, jive. Karolina związana jest z Joseph’s Dance Studio praktycznie od dziecka. Od kilku lat prowadzi też zajęcia taneczne w Polskim Domu – Cracovia Manor w Wallington, NJ.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

„Kongres 60 Milionów” na Florydzie

W dniach 7-10 lutego 2019 roku w Miami na Florydzie odbyła się czwarta już edycja „Kongresu 60 milionów”. Wydarzenie to zgromadziło kilkaset osób przybyłych na Florydę z Polski, a także z ośrodków polonijnych w Stanach Zjednoczonych i z Europy. Fot. Marcin Żurawicz

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com