New Jersey

poleć serwis drukuj

Zabawa andrzejkowa PSD im. bł. ks. J. Popiełuszki w Passaic

12-01-2018

Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...

W sobotę, 24 listopada, w auli pod kościołem Matki Bożej Różańcowej w Passaic (Diecezjalne Sanktuarium św. Jana Pawła II) odbyła się zabawa andrzejkowa zorganizowana przez Polską Szkołę Dokształcającą im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

O oprawę muzyczną zadbał Dj Valdi, a skoczne rytmy znanych i lubianych przebojów sprawiały, że parkiet praktycznie ani na chwilę nie zostawał pusty. Uczestnicy zabawy mogli też skorzystać z ciepłego i zimnego bufetu. Wieczór upłynął wszystkim tanecznie i w miłej atmosferze.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

Recital w Polskim Centrum w Clearwater

29 kwietnia 2019 r. w Polskim Centrum im. Jana Pawła II w Clearwater odbył się recital uczniów polskiego nauczyciela Fryderyka Koziaka. Swoje muzyczne talenty zaprezentował muzyk grający na gitarze elektrycznej i piętnastu pianistów. Fot. Archiwum PC

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com