New Jersey

poleć serwis drukuj
3-letnia Oliwka...

Serce dla Oliwki

05-06-2019

3-letnia Oliwka cierpi na bardzo złożoną wadę serca. Jej serduszko może naprawić tylko dr Hanley i jego zespół ze szpitala Packard Children’s Hospital Stanford, jednak koszty operacji – szacowane na 5 milionów złotych – znacznie przewyższają możliwości finansowe rodziców dziewczynki. W pomoc w zebraniu potrzebnych funduszy włączyła się Polonia z New Jersey, gdzie nie po raz pierwszy organizowana jest akcja charytatywna na ten cel.

Tym razem 18 maja w Viva Ballroom (1891 Brunswick Ave., Lawrenceville, NJ) odbędzie się charytatywny wieczór motywacyjnych warsztatów rozwoju osobistego. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Polonia for Kids. Znany mówca motywacyjny Łukasz Krasoń, laureat Festiwalu Inspiracji, na którym został wyróżniony za „przemówienie roku” będzie przekonywał obecnych, by żyć „tu i teraz”. Natomiast Tomasz Moczerniuk poprowadzi warsztat finansowy pt. „Wielka sztuka oszczędzania”.

Początek wydarzenia o godz. 18:00. Bilety – cegiełki charytatywne – w cenie $20 do nabycia pod numerem tel. 609-577-5312.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

Recital w Polskim Centrum w Clearwater

29 kwietnia 2019 r. w Polskim Centrum im. Jana Pawła II w Clearwater odbył się recital uczniów polskiego nauczyciela Fryderyka Koziaka. Swoje muzyczne talenty zaprezentował muzyk grający na gitarze elektrycznej i piętnastu pianistów. Fot. Archiwum PC

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com