New Jersey

poleć serwis drukuj
Kwiaty są pasją...

Polska kwiaciarnia Secret Garden oferuje kwiaty na każdą okazję

05-09-2019

„Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha” – tymi słowami Johann Wolfgang von Goethe ujął w poetycki sposób to, co wie większość z nas: kwiaty są wyrazem uczuć i towarzyszą nam w praktycznie wszystkich ważnych momentach życia, czyniąc je jeszcze piękniejszymi. Urodziny, rocznice, romantyczna randka czy odwiedziny u znajomych – zjawiając się z kwiatami w dłoni, możemy być pewni, że wywołamy uśmiech na twarzy bliskiej osoby. Zlokalizowana w Wallington kwiaciarnia Secret Garden NJ oferuje szeroki wybór kwiatów ciętych i doniczkowych, a miła obsługa, chętnie służąca radami odnośnie pielęgnacji roślin oraz wyjątkowa atmosfera tego miejsca sprawiają, że warto tu zajrzeć i podarować trochę piękna – komuś albo sobie!

Jak w ogrodzie

Nazwa kwiaciarni nawiązuje do ogrodu. Chciałam, aby klient, wchodząc do kwiaciarni, czuł się właśnie jak w ogrodzie. Chodziło mi o to, aby stworzyć kwiaciarnię, jakiej jeszcze nie ma w okolicy, prawdziwą polską kwiaciarnię – tłumaczy pani Ewa, właścicielka Secret Garden NJ. Pani Ewa o prowadzeniu własnej kwiaciarni marzyła praktycznie od zawsze, dlatego gdy pojawiła się możliwość przejęcia lokalu dostosowanego do prowadzenia tego typu biznesu, nie wahała się długo. – Duże wsparcie okazała mi rodzina, co było dla mnie bardzo ważne i pomogło mi podjąć to ryzyko – bo własny biznes zawsze jest związany z ryzykiem i sporą odpowiedzialnością. Mam też długoletnie doświadczenie w pracy z kwiatami, co również ułatwiło mi podjęcie decyzji o założeniu własnej kwiaciarni – opowiada pani Ewa.

Na szczęście klienci szybko się pojawili i… zostali. – Mamy wielu stałych klientów, ciągle też pojawiają się nowi, którzy bardzo często z czasem powiększają grono tych „stałych” – stwierdza z uśmiechem pani Ewa. – Wracający i zadowoleni klienci to dowód na to, że nasze usługi są na odpowiednim poziomie. Dbam o to, by kwiaty były zawsze świeże i dobrego gatunku. Cieszy mnie, kiedy klient przychodzi i mówi, że kwiaty stały długo i podobały się osobie, która je otrzymała – dodaje.

Zadowoleni klienci

Grono klientów Secret Garden NJ ciągle się powiększa, i to nie tylko o mieszkańców Wallington i okolic. – Mamy telefoniczne zamówienia z całej Ameryki, zdarzały się zamówienia z Florydy, Kalifornii, Kanady czy nawet z Polski. Na terenie Wallington i Garfield oferujemy bezpłatną dostawę, natomiast w przypadku dalszych lokalizacji to zależy od odległości. Przyjmujemy zamówienia telefoniczne, akceptujemy wszystkie karty kredytowe – mówi pani Ewa.

Właścicielka Secret Garden NJ bardzo lubi kwiaty doniczkowe i wie z autopsji, jak ciężko dostać gdzieś roślinę dobrego gatunku, dlatego w jej kwiaciarni – w odróżnieniu od wielu innych, oferujących wyłącznie kwiaty cięte – można kupić również kwiaty w doniczkach. Przy zakupie w Secret Garden NJ rośliny doniczkowej w cenę wliczone jest już przesadzanie. Istnieje też możliwość zamówienia konkretnej rośliny na życzenie klienta, jeśli akurat nie ma jej w asortymencie.

A jakie kwiaty cieszą się największą popularnością wśród kupujących? – Męska część klienteli najczęściej kupuje róże. Zdarzają się klienci, którzy wybierają coś wyjątkowego, egzotycznego. Najbardziej lubianym kwiatem ciętym wśród Polonii jest frezja. Pięknie pachnie i jest przypomina im Polskę. Jest też moim ulubionym kwiatem i dlatego staram się, aby zawsze była w mojej kwiaciarni. Oprócz frezji lubię kwiaty niecodzienne, egzotyczne i staram się mieć zawsze w ofercie coć ciekawego. Klienci, widząc tak duży wybór, często komentują to z zadowoleniem – opowiada pani Ewa. W Secret Garden NJ nie tylko można kupić kwiaty, ale również uzyskać poradę, co robić, aby kwiaty cięte długo się utrzymywały i jak dbać o rośliny doniczkowe zakupione w kwiaciarni.

Wyjątkowe chwile

Secret Garden NJ ma w swojej ofercie aranżacje na wszystkie okazje, od bukietów codziennych, wręczanych bez okazji, poprzez wiązanki urodzinowe, imieninowe, aż po duże zamówienia na chrzciny, komunie, bierzmowanie, śluby i wesela. – Wykonujemy wianuszki ze świeżych kwiatów dla dziewczynek pierwszokomunijnych oraz kwiatowe korsarze i butonierki na bal maturalny. Robimy też dekoracje w plenerze, do kościoła. Nasi klienci są bardzo różni, ale my jesteśmy w stanie dostawać się do ich potrzeb i przygotować dekoracje odnoszące się nie tylko do ich gustu, ale i kultury – wyjaśnia pani Ewa. Dużym zainteresowaniem cieszą się okolicznościowe dekoracje np. na święta Bożego Narodzenia czy Wielkanoc. Secret Garden NJ zajmuje się także florystyką pogrzebową. – Oprócz aranżacji ze świeżych kwiatów wykonujemy również dekoracje z kwiatów sztucznych, np. na cmentarz – nadmienia właścicielka kwiaciarni.

Zapytana o zamówienie, które szczególnie utkwiło jej w pamięci, pani Ewa stwierdza, że każde zamówienie jest wyjątkowe i do każdego podchodzi z takim samym zaangażowaniem. Takie podejście sprawia, że klienci chwalą sobie nie tylko kwiaty, ale również indywidualne podejście do ich potrzeb.

Kwiaty to moja pasja, a praca z nimi daje mi ogromną satysfakcję. Odkąd pamiętam kwiaty były zawsze obok mnie i mam nadzieję, że tak będzie zawsze – mówi z uśmiechem pani Ewa, a tymczasem kwiaty z Secret Garden NJ sprawiają, że także na twarzach kolejnych klientów i obdarowanych przez nich osób zakwitają uśmiechy.

Promocja

wróć

Fotorelacje

Recital w Polskim Centrum w Clearwater

29 kwietnia 2019 r. w Polskim Centrum im. Jana Pawła II w Clearwater odbył się recital uczniów polskiego nauczyciela Fryderyka Koziaka. Swoje muzyczne talenty zaprezentował muzyk grający na gitarze elektrycznej i piętnastu pianistów. Fot. Archiwum PC

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com