New Jersey

poleć serwis drukuj
Kwiaty są pasją...

Polska kwiaciarnia Secret Garden oferuje kwiaty na każdą okazję

05-09-2019

„Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha” – tymi słowami Johann Wolfgang von Goethe ujął w poetycki sposób to, co wie większość z nas: kwiaty są wyrazem uczuć i towarzyszą nam w praktycznie wszystkich ważnych momentach życia, czyniąc je jeszcze piękniejszymi. Urodziny, rocznice, romantyczna randka czy odwiedziny u znajomych – zjawiając się z kwiatami w dłoni, możemy być pewni, że wywołamy uśmiech na twarzy bliskiej osoby. Zlokalizowana w Wallington kwiaciarnia Secret Garden NJ oferuje szeroki wybór kwiatów ciętych i doniczkowych, a miła obsługa, chętnie służąca radami odnośnie pielęgnacji roślin oraz wyjątkowa atmosfera tego miejsca sprawiają, że warto tu zajrzeć i podarować trochę piękna – komuś albo sobie!

Jak w ogrodzie

Nazwa kwiaciarni nawiązuje do ogrodu. Chciałam, aby klient, wchodząc do kwiaciarni, czuł się właśnie jak w ogrodzie. Chodziło mi o to, aby stworzyć kwiaciarnię, jakiej jeszcze nie ma w okolicy, prawdziwą polską kwiaciarnię – tłumaczy pani Ewa, właścicielka Secret Garden NJ. Pani Ewa o prowadzeniu własnej kwiaciarni marzyła praktycznie od zawsze, dlatego gdy pojawiła się możliwość przejęcia lokalu dostosowanego do prowadzenia tego typu biznesu, nie wahała się długo. – Duże wsparcie okazała mi rodzina, co było dla mnie bardzo ważne i pomogło mi podjąć to ryzyko – bo własny biznes zawsze jest związany z ryzykiem i sporą odpowiedzialnością. Mam też długoletnie doświadczenie w pracy z kwiatami, co również ułatwiło mi podjęcie decyzji o założeniu własnej kwiaciarni – opowiada pani Ewa.

Na szczęście klienci szybko się pojawili i… zostali. – Mamy wielu stałych klientów, ciągle też pojawiają się nowi, którzy bardzo często z czasem powiększają grono tych „stałych” – stwierdza z uśmiechem pani Ewa. – Wracający i zadowoleni klienci to dowód na to, że nasze usługi są na odpowiednim poziomie. Dbam o to, by kwiaty były zawsze świeże i dobrego gatunku. Cieszy mnie, kiedy klient przychodzi i mówi, że kwiaty stały długo i podobały się osobie, która je otrzymała – dodaje.

Zadowoleni klienci

Grono klientów Secret Garden NJ ciągle się powiększa, i to nie tylko o mieszkańców Wallington i okolic. – Mamy telefoniczne zamówienia z całej Ameryki, zdarzały się zamówienia z Florydy, Kalifornii, Kanady czy nawet z Polski. Na terenie Wallington i Garfield oferujemy bezpłatną dostawę, natomiast w przypadku dalszych lokalizacji to zależy od odległości. Przyjmujemy zamówienia telefoniczne, akceptujemy wszystkie karty kredytowe – mówi pani Ewa.

Właścicielka Secret Garden NJ bardzo lubi kwiaty doniczkowe i wie z autopsji, jak ciężko dostać gdzieś roślinę dobrego gatunku, dlatego w jej kwiaciarni – w odróżnieniu od wielu innych, oferujących wyłącznie kwiaty cięte – można kupić również kwiaty w doniczkach. Przy zakupie w Secret Garden NJ rośliny doniczkowej w cenę wliczone jest już przesadzanie. Istnieje też możliwość zamówienia konkretnej rośliny na życzenie klienta, jeśli akurat nie ma jej w asortymencie.

A jakie kwiaty cieszą się największą popularnością wśród kupujących? – Męska część klienteli najczęściej kupuje róże. Zdarzają się klienci, którzy wybierają coś wyjątkowego, egzotycznego. Najbardziej lubianym kwiatem ciętym wśród Polonii jest frezja. Pięknie pachnie i jest przypomina im Polskę. Jest też moim ulubionym kwiatem i dlatego staram się, aby zawsze była w mojej kwiaciarni. Oprócz frezji lubię kwiaty niecodzienne, egzotyczne i staram się mieć zawsze w ofercie coć ciekawego. Klienci, widząc tak duży wybór, często komentują to z zadowoleniem – opowiada pani Ewa. W Secret Garden NJ nie tylko można kupić kwiaty, ale również uzyskać poradę, co robić, aby kwiaty cięte długo się utrzymywały i jak dbać o rośliny doniczkowe zakupione w kwiaciarni.

Wyjątkowe chwile

Secret Garden NJ ma w swojej ofercie aranżacje na wszystkie okazje, od bukietów codziennych, wręczanych bez okazji, poprzez wiązanki urodzinowe, imieninowe, aż po duże zamówienia na chrzciny, komunie, bierzmowanie, śluby i wesela. – Wykonujemy wianuszki ze świeżych kwiatów dla dziewczynek pierwszokomunijnych oraz kwiatowe korsarze i butonierki na bal maturalny. Robimy też dekoracje w plenerze, do kościoła. Nasi klienci są bardzo różni, ale my jesteśmy w stanie dostawać się do ich potrzeb i przygotować dekoracje odnoszące się nie tylko do ich gustu, ale i kultury – wyjaśnia pani Ewa. Dużym zainteresowaniem cieszą się okolicznościowe dekoracje np. na święta Bożego Narodzenia czy Wielkanoc. Secret Garden NJ zajmuje się także florystyką pogrzebową. – Oprócz aranżacji ze świeżych kwiatów wykonujemy również dekoracje z kwiatów sztucznych, np. na cmentarz – nadmienia właścicielka kwiaciarni.

Zapytana o zamówienie, które szczególnie utkwiło jej w pamięci, pani Ewa stwierdza, że każde zamówienie jest wyjątkowe i do każdego podchodzi z takim samym zaangażowaniem. Takie podejście sprawia, że klienci chwalą sobie nie tylko kwiaty, ale również indywidualne podejście do ich potrzeb.

Kwiaty to moja pasja, a praca z nimi daje mi ogromną satysfakcję. Odkąd pamiętam kwiaty były zawsze obok mnie i mam nadzieję, że tak będzie zawsze – mówi z uśmiechem pani Ewa, a tymczasem kwiaty z Secret Garden NJ sprawiają, że także na twarzach kolejnych klientów i obdarowanych przez nich osób zakwitają uśmiechy.

Promocja

wróć

Fotorelacje

Rekolekcje młodzieży szkół polonijnych w Amerykańskiej Częstochowie

„W drodze do świętości” to temat przewodni tegorocznych rekolekcji dla młodzieży szkół polonijnych w USA, które odbyły się w Amerykańskiej Częstochowie w dniach 15-16 lutego br. Rekolekcjom przewodniczył ks. Grzegorz Markulak, nad całością organizacji czuwali o. Tadeusz Lizińczyk – kapelan CPSD wraz z dr Dorotą Andraką – prezes CPSD oraz o. Marcinem Ćwierzem – kapelanem Polskiej Szkoły Dokształcającej im. Matki Bożej Częstochowskiej w Doylestown. Fot. czestochowa.us

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Luty
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com