New Jersey

poleć serwis drukuj

Papierosy tylko dla osób, które ukończyły 21 lat

08-01-2017

Gubernator Chris Christie podpisał ustawę, zgodnie z którą sprzedaż wyrobów tytoniowych dozwolona będzie tylko osobom, które ukończyły 21. rok życia. Nowe regulacje wejdą w życie w listopadzie.

Tym samym New Jersey dołączyło do Kalifornii i Hawajów, gdzie również obowiązuje podobne prawo. Jednak nawet obecnie w stanie obowiązują dość rygorystyczne przepisy, zezwalające na zakup tytoniu jedynie osobom, które mają ukończone co najmniej 19 lat. Rok temu gubernator Christie zawetował podobną ustawę. Tym razem stało się inaczej i zwolennicy zdrowego trybu życia mają powody do radości. 

abc

wróć

Fotorelacje

Wiceminister rozwoju Tadeusz Kościński w USA

– To była krótka, ale bardzo intensywna wizyta – mówi o pobycie wiceministra rozwoju Tadeusza Kościńskiego na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych konsul Sabina Klimek z Wydziału Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku. W dniach 19-22 listopada minister odbył w Bostonie, Nowym Jorku oraz Waszyngtonie szereg spotkań z inwestorami oraz przedstawicielami administracji amerykańskiej. Fot. Marcin Bolec

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com