New Jersey

poleć serwis drukuj

Dzień Dziecka w przedszkolu Akademia Malucha w Passaic

06-21-2019

Dzięki malunkom na...
Wspólna zabawa na...
Fot. Archiwum...

Dzień Dziecka to bardzo wyczekiwane i radosne święto wszystkich dzieci i takie też było dla przedszkolaków z Akademii Malucha w Passaic, NJ. Dzień ten obfitował w liczne atrakcje: malowanie twarzy, gry, zabawy i zawody sportowe. – Wszystkie dzieci dostały też prezenty – mówi Ewelina Tomaszkowicz, dyrektorka przedszkola, dodając, że Dzień Dziecka obchodzony jest co roku i święto to już na stałe gości w przedszkolnym kalendarzu.

Akademia Malucha działa przy parafii Matki Bożej Różańcowej – Diecezjalnym Sanktuarium Jana Pawła II w Passaic, NJ. Zostało założone w 2011 roku z myślą o polskich dzieciach. I choć przedszkolaki codziennie otrzymują tam wiele ciepła i serca nauczycielek, to tego dnia czuły się naprawdę wyjątkowo, a uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo!

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

Sylwester w Polskim Centrum w Clearwater

Nowy Rok hucznie powitano w Clearwater, gdzie w Polskim Centrum odbyły się w jednym czasie aż dwie imprezy – tradycyjny i elegancki bal sylwestrowy w audytorium oraz dyskoteka sylwestrowa w sali barowej, ciesząca się popularnością zwłaszcza wśród młodszej generacji Polonii. Fot. Jola Piątek, facebook.com/pcjp2

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Styczeń
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com