New Jersey

poleć serwis drukuj

Z powodu skażenia bakteriologicznego zamknięto 15 plaż

08-01-2017

Podwyższony poziom bakterii jest przyczyną, dla której Departament Ochrony Środowiska powziął decyzję o zamknięciu 15 plaż w New Jersey, w tym też plaż miejskich w Atlantic City. 

Plaże zostały zamknięte pod koniec lipca do czasu, aż poziom bakterii paciorkowca wróci do normy. Informacje o czynnych i zamkniętych plażach na bieżąco można znaleźć na stronie www.njbeaches.org.

abc

wróć

Fotorelacje

Polska Noc na Stadionie

Polskie akcenty zdominowały stadion New Britain Stadium w sobotni wieczór 5 sierpnia podczas Polskiej Nocy z drużyną baseballu New Britain Bees. Z tej okazji na stadionie można było usłyszeć polską muzykę, skosztować polskiej kuchni oraz zrobić sobie zdjęcie z jedną z kilku polskich maskotek, jak np. pszczółką Mają. Kostium pszczółki Mai jest najnowszym nabytkiem drużyny. Fot. Adrian Baron

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com