New Jersey

poleć serwis drukuj

Z powodu skażenia bakteriologicznego zamknięto 15 plaż

08-01-2017

Podwyższony poziom bakterii jest przyczyną, dla której Departament Ochrony Środowiska powziął decyzję o zamknięciu 15 plaż w New Jersey, w tym też plaż miejskich w Atlantic City. 

Plaże zostały zamknięte pod koniec lipca do czasu, aż poziom bakterii paciorkowca wróci do normy. Informacje o czynnych i zamkniętych plażach na bieżąco można znaleźć na stronie www.njbeaches.org.

abc

wróć

Fotorelacje

Wiceminister rozwoju Tadeusz Kościński w USA

– To była krótka, ale bardzo intensywna wizyta – mówi o pobycie wiceministra rozwoju Tadeusza Kościńskiego na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych konsul Sabina Klimek z Wydziału Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku. W dniach 19-22 listopada minister odbył w Bostonie, Nowym Jorku oraz Waszyngtonie szereg spotkań z inwestorami oraz przedstawicielami administracji amerykańskiej. Fot. Marcin Bolec

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com