New Jersey

poleć serwis drukuj
Vito Mielnicki jest...

Polak z pochodzenia – Vito Mielnicki – najmłodszym bokserem w historii New Jersey

07-26-2019

Vito Mielnicki potrzebował zaledwie 76 sekund, żeby zapisać się w historii boksu. Vito ma zaledwie 17 lat i jest najmłodszym w historii stanu New Jersey bokserem, który dopuszczony został do profesjonalnych pojedynków. Podczas swojej debiutanckiej walki, w sobotę 13 lipca w Prudential Center, Vito pokonał Tamarcusa Smitha, nokautując go po zaledwie 76 sekundach.

17-letni Mielnicki mieszka w Roseland, NJ. Urodził się w USA, ale jego dziadkowie pochodzą z Polski. Jego promotorem jest tata, Vito Mielnicki Sr, który wygląda na to, że wkrótce będzie miał pełne ręce roboty – chłopak nie tylko podczas ostatniej walki pokazał prawdziwy talent, ale i przyciągnął mnóstwo kibiców. Na jego debiutancki pojedynek sprzedanych zostało ponad 1,000 biletów, a to znaczy, że jedna czwarta publiczności, która pojawiła się tego wieczoru w Prudential Center, przyszła właśnie dla niego. Walka emitowana była na żywo na kanale ESPN +.

Vito jest oficjalnie najmłodszym bokserem, jakiemu kiedykolwiek wydano licencję w stanie New Jersey. Młody bokser we wrześniu rozpocznie swój ostatni rok w West Essex High School. Jak sam mówi, podpisuje umowę z menadżerem i promotorem i podejmie decyzję co do następnej walki.

„Biały Orzeł” gratuluje sukcesu!

Radio Rampa/JLS

wróć

Fotorelacje

Pielgrzymki do Amerykańskiej Częstochowy

Ponad trzy tysiące wiernych przybyło pieszo do Amerykańskiej Częstochowy w niedzielę 11 sierpnia przed uroczystością Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Pielgrzymi mieszkający w różnych stanach USA przybyli do Domu Matki w Doylestown, PA w 3 pielgrzymkach: z Great Meadows, NJ, z Trenton, NJ oraz z Filadelfii, PA. Fot. Christopher Anc, o. Tymoteusz Tarnacki OSPPE

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com