New Jersey

poleć serwis drukuj
Vito Mielnicki jest...

Polak z pochodzenia – Vito Mielnicki – najmłodszym bokserem w historii New Jersey

07-26-2019

Vito Mielnicki potrzebował zaledwie 76 sekund, żeby zapisać się w historii boksu. Vito ma zaledwie 17 lat i jest najmłodszym w historii stanu New Jersey bokserem, który dopuszczony został do profesjonalnych pojedynków. Podczas swojej debiutanckiej walki, w sobotę 13 lipca w Prudential Center, Vito pokonał Tamarcusa Smitha, nokautując go po zaledwie 76 sekundach.

17-letni Mielnicki mieszka w Roseland, NJ. Urodził się w USA, ale jego dziadkowie pochodzą z Polski. Jego promotorem jest tata, Vito Mielnicki Sr, który wygląda na to, że wkrótce będzie miał pełne ręce roboty – chłopak nie tylko podczas ostatniej walki pokazał prawdziwy talent, ale i przyciągnął mnóstwo kibiców. Na jego debiutancki pojedynek sprzedanych zostało ponad 1,000 biletów, a to znaczy, że jedna czwarta publiczności, która pojawiła się tego wieczoru w Prudential Center, przyszła właśnie dla niego. Walka emitowana była na żywo na kanale ESPN +.

Vito jest oficjalnie najmłodszym bokserem, jakiemu kiedykolwiek wydano licencję w stanie New Jersey. Młody bokser we wrześniu rozpocznie swój ostatni rok w West Essex High School. Jak sam mówi, podpisuje umowę z menadżerem i promotorem i podejmie decyzję co do następnej walki.

„Biały Orzeł” gratuluje sukcesu!

Radio Rampa/JLS

wróć

Fotorelacje

Wizyta prezydenta RP Andrzeja Dudy w Waszyngtonie

Spotkanie Prezydentów Polski i USA w cztery oczy, rozmowy plenarne delegacji obu krajów, wspólne oświadczenie prezydentów – to były główne punkty wizyty Andrzeja Dudy w Białym Domu, która miała miejsce w środę, 24 czerwca. Prezydent Polski spotkał się także z przedstawicielami amerykańskich przedsiębiorców prowadzącymi interesy w Polsce, oddał hołd gen. Kościuszce i uczestniczył w krótkiej ceremonii w ambasadzie RP w Waszyngtonie. Fot. prezydent.pl; Radio Rampa, facebook.com/KlubGPFiladelfia

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Lipiec
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com