New Jersey

poleć serwis drukuj

Świąteczne spotkanie w Polskiej Szkole Dokształcającej im. W. Reymonta w Bayonne

12-17-2019

Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...

14 grudnia po południu odbyło się szkolne świąteczne spotkanie w Polskiej Szkole Dokształcającej im. Władysława Reymonta w Bayonne, NJ. „Po raz 27 w historii szkoły spotkaliśmy się wszyscy jako jedna wielka rodzina” – można przeczytać na facebookowym profilu szkoły.

W tym roku po raz pierwszy zorganizowano spotkanie opłatkowe, podczas którego wszyscy śpiewali kolędy, a uczniowie przygotowali swój świąteczny program, wykazując się talentem muzycznym. Gościem specjalnym był ks. Paweł z parafii św. Jana Pawła II, który pobłogosławił zebranych i chętnie włączył się we wspólne kolędowanie, akompaniując na gitarze! Ten dzień wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój, a patrząc na zdjęcia, chyba nikt nie ma wątpliwości, że w Bayonne święta już są tuż, tuż.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

Odpust św. Anny w Amerykańskiej Częstochowie

Sanktuarium w Amerykańskiej Częstochowie cieszy się od wielu lat nieustającym nabożeństwem do Najświętszej Maryi Panny, Matki Jezusa – Zbawiciela. Nie mniejszą czcią otaczana jest tu także matka Matki Bożej, św. Anna, której odpust przypadł w tym roku dokładnie w dzień jej wspomnienia, 26 lipca. Fot. czestochowa.us

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Sierpnień
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com