New Jersey

poleć serwis drukuj

Śnieżyce utrudniają szczepienia

02-22-2021

Śnieżyce spowodowały, że niektóre rejony stanu New Jersey zostały zakopane. W Hamilton Township nasypało ponad 6 cali śniegu. Drogi były pokryte błotem śnieżnym, a pługi starały się nadążyć z odśnieżaniem. Urzędnicy wzywali do ostrożności ze względu na oblodzenie. Taka pogoda spowodowała, że niektóre miejsca szczepień przeciwko COVID-19 zostały zamknięte.

Inaczej było w hrabstwie Mercer, gdzie po dyskusji zdecydowano się pozostawić punkt otwarty. To jest pierwszy dzień, w którym wracają ludzie po drugą dawkę. Czuliśmy się w pewnym sensie zobowiązani, aby dzisiaj wpuścić tutaj tych ludzi powiedział Bob Hartman, koordynator zarządzania kryzysowego hrabstwa Mercer. Niektórzy zrezygnowali z wizyty, ale mimo niesprzyjających warunków przyszło 120 osób.

Gubernator Phil Murphy zachęcał ludzi do zmiany terminów spotkań z powodu pogody.

ar

wróć

Fotorelacje

Walentynki w Klubie Polonez w Fort Lauderdale

13 lutego w Klubie Polonez w Fort Lauderdale odbyła się zabawa walentynkowa. O muzykę podczas imprezy zadbał Dj Irek Roszkowski. Jedną z atrakcji zabawy był występ działającego przy klubie Zespołu Tanecznego Polonia. Goście mogli też robić sobie pamiątkowe zdjęcia na tle walentynkowej scenerii. Fot. H. Stępniak

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Luty
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com