New Jersey

poleć serwis drukuj

Zwycięzca Powerball oskarżony o molestowanie seksualne nieletniej

09-28-2017

W 2013 r. los uśmiechnął się do Pedro Quezady. Mieszkaniec New Jersey wygrał wtedy w Powerball ponad 300 milionów dolarów, co po odliczeniu wszystkich podatków dało mu 152 miliony. Była to największa wygrana w historii stanu, a jego nazwisko trafiło na łamy gazet.

Teraz znów się na nich pojawiło, niestety, w zupełnie innym kontekście. 49-latek oskarżony jest o napastowanie seksualne nieletniej. Wg prokuratury, proceder trwał trzy lata i zaczął się, gdy dziewczynka miała 11 lat. 

JS

wróć

Fotorelacje

Pielgrzymki do Amerykańskiej Częstochowy

Tradycyjnie już od ponad 30 lat druga niedziela sierpnia jest dniem przybycia pieszych pielgrzymek do Amerykańskiej Częstochowy. Pątnicy mieszkający na co dzień w różnych stanach USA wędrują do Duchowej Stolicy Polonii z okazji uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, jednocząc się szczególnie w tym czasie z naszymi rodakami pielgrzymującymi na Jasną Górę w Polsce. Fot. czestochowa.us

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com