New Jersey

poleć serwis drukuj

Zwycięzca Powerball oskarżony o molestowanie seksualne nieletniej

09-28-2017

W 2013 r. los uśmiechnął się do Pedro Quezady. Mieszkaniec New Jersey wygrał wtedy w Powerball ponad 300 milionów dolarów, co po odliczeniu wszystkich podatków dało mu 152 miliony. Była to największa wygrana w historii stanu, a jego nazwisko trafiło na łamy gazet.

Teraz znów się na nich pojawiło, niestety, w zupełnie innym kontekście. 49-latek oskarżony jest o napastowanie seksualne nieletniej. Wg prokuratury, proceder trwał trzy lata i zaczął się, gdy dziewczynka miała 11 lat. 

JS

wróć

Fotorelacje

Wiceminister rozwoju Tadeusz Kościński w USA

– To była krótka, ale bardzo intensywna wizyta – mówi o pobycie wiceministra rozwoju Tadeusza Kościńskiego na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych konsul Sabina Klimek z Wydziału Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku. W dniach 19-22 listopada minister odbył w Bostonie, Nowym Jorku oraz Waszyngtonie szereg spotkań z inwestorami oraz przedstawicielami administracji amerykańskiej. Fot. Marcin Bolec

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com