New Jersey

poleć serwis drukuj

Amazon planuje budowę drugiej siedziby, w której pracę znajdzie 50,000 osób

09-29-2017

W związku z dynamicznym rozwojem Amazon szuka lokalizacji dla swojej drugiej siedziby. Lokalizacja musi spełniać określone kryteria, m.in. znajdować się w promieniu trzech kilometrów od autostrady i mieć zapewniony dostęp do transportu zbiorowego.

Pod uwagę brana jest też odległość od najbliższego lotniska oraz inne, dodatkowe czynniki. Swoją kandydaturę zgłosiło 7 miast z New Jersey: Camden, Newark, New Brunswick, Jersey City, Galloway Township, Egg Harbor Township i lantic City. Jeśli nowa siedziba Amazona powstałaby w którymś z nich, wzmocniłoby to gospodarkę stanu i przyniosło ok. 50,000 nowych miejsc pracy.

JS

wróć

Fotorelacje

Wiceminister rozwoju Tadeusz Kościński w USA

– To była krótka, ale bardzo intensywna wizyta – mówi o pobycie wiceministra rozwoju Tadeusza Kościńskiego na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych konsul Sabina Klimek z Wydziału Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku. W dniach 19-22 listopada minister odbył w Bostonie, Nowym Jorku oraz Waszyngtonie szereg spotkań z inwestorami oraz przedstawicielami administracji amerykańskiej. Fot. Marcin Bolec

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com