New Jersey

poleć serwis drukuj

Amazon planuje budowę drugiej siedziby, w której pracę znajdzie 50,000 osób

09-29-2017

W związku z dynamicznym rozwojem Amazon szuka lokalizacji dla swojej drugiej siedziby. Lokalizacja musi spełniać określone kryteria, m.in. znajdować się w promieniu trzech kilometrów od autostrady i mieć zapewniony dostęp do transportu zbiorowego.

Pod uwagę brana jest też odległość od najbliższego lotniska oraz inne, dodatkowe czynniki. Swoją kandydaturę zgłosiło 7 miast z New Jersey: Camden, Newark, New Brunswick, Jersey City, Galloway Township, Egg Harbor Township i lantic City. Jeśli nowa siedziba Amazona powstałaby w którymś z nich, wzmocniłoby to gospodarkę stanu i przyniosło ok. 50,000 nowych miejsc pracy.

JS

wróć

Fotorelacje

Pielgrzymki do Amerykańskiej Częstochowy

Tradycyjnie już od ponad 30 lat druga niedziela sierpnia jest dniem przybycia pieszych pielgrzymek do Amerykańskiej Częstochowy. Pątnicy mieszkający na co dzień w różnych stanach USA wędrują do Duchowej Stolicy Polonii z okazji uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, jednocząc się szczególnie w tym czasie z naszymi rodakami pielgrzymującymi na Jasną Górę w Polsce. Fot. czestochowa.us

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com